093-976-02-70
Замовлення автономерів онлайн

Порядок виконання замовлення

1. Подати заяву на виготовлення номерів:

  • онлайн на сайті
  • або по телефону

2. 15 хвилин на виготовлення

3. Отримання:

  • в офісі
  • доставка по Києву
  • доставка Новою Поштою

Необхідні документи
техпаспорт
Техпаспорт на авто
посвідчення водія паспорт
Посвідчення водія або паспорт

Автономер тип 1 ДСТУ:2015
(093) 976 02 70
Вартість 1 номера - від 350 грн

Вартість комплекта - від 500 грн

Розрахунок вартості автоцивілки

Автоцивілка – це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, яке закріплене Законом України «Про обов’язкове страхування громадсько-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 01.01.2005 року.

Кожна страхова компанія, яка займається страхуванням своїх клієнтів повинна обов’язково мати ліцензування і регулюватися «Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України» та «Моторно-транспортним бюро України».

Наявність автоцивілки є обов’язковим, в свою чергу, цей документ надає можливість винуватцю ДТП не відшкодовувати збитки постраждалим, які розрізняються як шкода, яка завдана майну зі сторони потерпілих, а також шкода, завдана здоров’ю та життю постраждалим особам.   

Таким чином, винуватець аварії не отримує кошти на відшкодування своїх потреб, автоцивілка лише  надає можливість компенсувати збитки постраждалого, які обов’язково довелося б  сплачувати протилежній стороні ДТП.

Кожний страховий поліс має максимальний страховий ліміт, тобто свої обмеження стосовно надання допомоги при виникненні ДТП. Так, якщо постраждало майно потерпілого, страхова компанія зобов’язується розрахуватись сумою в розмірі до 50 тис.грн. на одну постраждалау особу, якщо йдеться про відшкодування шкоди, нанесеній здоров’ю та життю потерпілим, тоді сума зростає до 100 тис. грн. На весь страховий випадок сума не повинна перевищувати п’ятикратного розміру наданої допомоги.

Проте, для кожного випадку фіксується конкретна визначена вартість автоцивілки, яку розраховує спеціальний калькулятор . Визначити остаточну ціну страхового поліса для свого авто ви можете на нашому сайті, для цього необхідно врахувати наступні показчики: тип транспортого засобу, об’єм двигуна, місто реєстрації, сфера використання і стаж водія.

Вже за декілька секунд ви отримаєте точні дані стосовно суми , яку вам потрібно сплатити за свій страховий поліс. Варто зазаначити, що ми надаємо знижку до 20% на кожен поліс ОСАГО, тому якщо вас цікавить доступна ціна на автоцивілку в місті Київ та в інших регіонах України – звертайтесь, адже надійний автостраховий сервіс, це запорука впевненості кожного водія!