093-976-02-70
Замовлення автономерів онлайн

Порядок виконання замовлення

1. Подати заяву на виготовлення номерів:

  • онлайн на сайті
  • або по телефону

2. 15 хвилин на виготовлення

3. Отримання:

  • в офісі
  • доставка по Києву
  • доставка Новою Поштою

Необхідні документи
техпаспорт
Техпаспорт на авто
посвідчення водія паспорт
Посвідчення водія або паспорт

Автономер тип 1 ДСТУ:2015
(093) 976 02 70
Вартість 1 номера - від 350 грн

Вартість комплекта - від 500 грн

Оперативне виготовлення номерних знаків найвищої якості

виготовлення автономерівБудь-який раз, коли автомобіліст стикається з пошкодженням або втратою номерів свого транспортного засобу, йому необхідно пройти безліч перепон для їх отримання в МРЄО. Цей процес занадто довготривалий по часу і коштам та потребує кріпких нервів. Але навіщо піддавати себе таким мукам? Зверніться до нашої компанії Автономерок і тоді виготовлення номерних знаків стане для Вас одним з приємних та швидких процесів та залишить після себе приємні спогади.

Налагодженне виробництво для Вашої зручності

Перше, що відчуває будь-який кліент, який звертається до нашого колектива – турботу, повагу та увагу до себе. Навіть якщо Ви знаходитесь далеко від Києва, кожний відвідувач сайта може замовити виготовлення номерів та доставку їх в будь-який регіон України. Онлайн замовлення, досвідченні менеджери, відповідальні майстри та швидкі кур'єри зроблять співробітництво з нами комфортним та економічним. Згідно до всіх правових норм та ДСТУ, виготовлення автомобільних номерів, а також знаків для усіх іньших транспортних засобів завжди виконується офіційно!

Детальніше про процес виготовлення номерних знаків

термоштамповка номерного знакаВиготовлення реєстраційних знаків для транспортних засобів – відповідальний та складний процес, який не до снаги аматорам. Тут потрібні знання в цій сфері, повна відповідність ДСТУ та іньшим вимогам, а також великий досвід роботи. Усе це є у наших майстрів.

Спеціальне важке обладнання обов'язково приймає участь у виготовленні номерів. Алюмінієву плівку, товщиною 1 мм, завантажують в контейнер. Потім її випрямляють, для того щоб номерні знаки не були погнуті. Поверхню алюмінію підігрівають до 20 С, щоб приклеяти світловідбивну плівку. Для захисту від шахраїв ми наносимо лазерні голограми та наше клеймо. Таким чином, замовник завжди може дізнатися, що його номер виготовлений на ліцензійному виробництві.

Величезний прес продовжує роботу з номерами на машину та видавлює символи зі швидкістю 1 примірник за 1 секунду. Набір цієї «легенди» виконується вручну. Шаблони знаків викладаються в спеціальній формі на алюмінієву основу. Фарбують номери горячим друком. Коли фарба стирається або номер на авто пошкоджується і символи не читаються з відстані 20 метрів, то номерний знак потрібно замінювати. Раніше це займало безліч часу, потрібно було йти в МРЄО, вистоювати величезні черги, заповнювати безліч бланків та отримати довгоочікуванні номери через декілька днів. Зараз це все в минулому, адже можно звернутися к нам, в приватну відповідальну та офіцйно оформленну компанію Автономерок з ліцензією. Мі виготовимо Ваші номерні знаки за 15 хвилин!

Процес замовлення на виготовлення автономерів

Щоб виготовлення автомобільних номерів не стало проблемою, яка віднімає у Вас час та гроші, звертайтися до нас. Вам не потрібно буде збирати купу документів, адже потрібні лише:

  1. Посвідчення водія або паспорт.
  2. Техпаспорт (свідоцтво о реєстрації).
  3. Копія свідоцтва держреєстрації юридичної особи (якщо авто зареєстровано на організацію).

Не зважаючи на те, що ми знаходимось у Києві, ми обслуговуємо клієнтів зі всієї країни. Номерні знаки відповідають усім нормам і вимогам ДСТУ, мають захисні голограми, світловідбивну плівку та клеймо заводу виробника. Як можно швидше Ваш номерний знак буде готовий. Ми постійно виконуємо доставки по усім регіонам України. Звертайтися до професіоналів та користуйтеся швидким, якісним та офіційним сервісом!


Автономери Крим Автономери Вінниця Автономери Луцьк
Автономери Дніпро Автономери Донецьк Автономери Житомир
Автономери Ужгород Автономери Запоріжжя Автономери Івано-Франківськ
Автономери Київ Автономери Київська обл. Автономери Кропивницький(Кіровоград)
Автономери Луганськ Автономери Львів Автономери Миколаїв
Автономери Одеса Автономери Полтава Автономери Рівне
Автономери Севастополь Автономери Суми Автономери Тернопіль
Автономери Харків Автономери Херсон Автономери Хмельницький
Автономери Черкаси Автономери Чернігів Автономери Чернівці