093-976-02-70
Замовлення автономерів онлайн

Порядок виконання замовлення

1. Подати заяву на виготовлення номерів:

 • онлайн на сайті
 • або по телефону

2. 15 хвилин на виготовлення

3. Отримання:

 • в офісі
 • доставка по Києву
 • доставка Новою Поштою

Необхідні документи
техпаспорт
Техпаспорт на авто
посвідчення водія паспорт
Посвідчення водія або паспорт

Автономер тип 1 ДСТУ:2015
(093) 976 02 70
Вартість комплекта - від 4000 грн

Іменний номер – індивідуальність Вашего автомобіля

іменний автономер DS0070Бажаєте відрізнятися в автомобільному потоці? Зробити це максимально ефективно Вам допоможе персональний(іменний) номерний знак. Тобто знак, який буде тільки у Вас, та який будуть помічати усі без виключення учасники дорожнього руху.

Мабуть кожний з нас хочь раз зустрічав на дорозі автомобіль з оригінальним номером (наприклад, «ПЕРЕМОГА», «ОЛЬГА», «STELS» і таке іньше) – це і є ті самі іменні автономери на автомобіль. Такі номери повністю відповідають затвердженним в Україні стандартам, отримати їх може кожен бажаючий.

Іменні номери на машину: як замовити?

Отримати індивідуальний номер можно двома способами:

 1. Водій самостійно проходить усі етапи отримання та оформлення. Тобто спочатку треба подати в ДАІ заяву з документами (посвідчення особи, документи на автомобіль), потім, після перевірки ДАІ можно почати саму процедуру оформлення. Нові знаки потрібно зареєструвати, для цього Вам необхідно звернутися в будь-яке МРЄО на території України. В цілому такий процес потребує від власника купу часу та сил.
 2. Другий варіант, без сумніву, економить Ваш час та сили, оскільки усі клопоти по оформленню іменних номерів бере на себе компанія Автономерок - вона же завод-виробник номерних знаків. Автовласнику потрібно буде надати необхідні документи (копія паспорту, копія ІНН, копія техпаспорту та нотаріальна довіренність) та сплатити вартість послуг. Після завершення процесу реєстрації Ви отримуєте іменні номери та супровідний лист від МВС для МРЄО, в якому Вам дозволяється закріплення таких номерів.

Варто зазначити, що останнім часом усе більше водіїв обирають другий варіант – навіщо самому бігати по усім інстанціям, якщо це можуть зробити за Вас. При чому якісно та з дотриманням усіх формальностей. Це економія Вашого дорогоцінного часу.

Документи для реєстрації іменного номера

Більш детально - які документи потрібні для реєстрації іменного номера.

 • Копія техпаспорта(с двух сторін).
 • Копія паспорта власника транспортного засобу(1,2 та сторінка з місцем реєстрації).
 • Копія ІНН власника транспортного засобу.
 • Нотаріальна довіренність.

Детально по документам - потрібна саме копія паспорту власника тому, що іменний номер закріплюється як за власником, так і за автомобілем. В подальшому власник іменного номеру може переставити іменний номер на іньший автомобіль(більш детально далі). Нотаріальна довіренність потрібна нам для того, щоб офіційно представляти інтереси власника в МВС. У самій довіренності власник дає згоду, щоб ми від його імені займалися процесом реєстрації іменного номеру, здійснювали усі необхідні оплати, отримали дозвільний лист та самі іменні номери.

Вартість іменних номерів

Іменний автономер 3 символа

Вартість на іменні номери в компанії Автономерок починається від 4000 грн за три символи, кожен наступний символ +200 грн. Максимум вісім символів.


Іменний номер      Кіл-сть символів      Вартість
Іменний номер 3 символа 3 символа 4000 грн
Іменний номер 4 символа 4 символа 4200 грн
Іменний номер 5 символів 5 символів 4400 грн
Іменний номер 6 символів 6 символів 4600 грн
Іменний номер 7 символів 7 символів 4800 грн
Іменний номер 8 символів 8 символів 5000 грн
Дозвільний лист Перезакріплення іменного номера 2000 грн*
* - з лютого 2019 року ця послуга надається в МРЕО безкоштовно.

Вимоги до іменних номерів

Згідно з ДСТУ 4278:2006 «Знаки номернi транспортних засобiв», у іменних номерах дозволяється використовувати:

 • кількість символів від 3 до 8;
 • букви (латинські, кириличні та українські) та цифри;
 • зображення у правій частині номера;
 • починаться номер повинен з букви.

Але є і заборони. Заборонено використовувати:

 • імітація госномера(АА 2323 АА, 55252КА та таке іньше);
 • номер не може починатися з кодировок, які використовуються в державних номерах (АА, АВ та таке іньше);
 • ненормативна лексика;
 • образливі надписи;
 • абревіатури СБУ, МВД та таке іньше;
 • державну символіку - герб, прапор та таке іньше;
 • спеціальні символи - крапка, тире, кома та таке іньше.

Важливо пам'ятати, що іменний номер закріплюється за транспортним засобом та за власником. Власник може перезакріпити іменний номер на іньший автомобіль, для цього йому потрібно пройти спеціальну процедуру - перезакріплення іменного номеру. Важливо, щоб автомобіль був зареєстрований в тому ж самому регіоні. Також власник має право продати свій іменний номер або подарувати його.

Іменні номери – номери додаткові. Тобто, виїжджати з ними за межи України не вийде. Якщо у Вас запланована поїздка за кордон, то Вам необхідно буде використовувати Ваші основні номери, які були видані Вам при реєстрації автомобіля. Також потрібно знати, що іменні номери унікальні лише в межах одного регіону(області), в іньшій області може бути такий самий номер, але з іньшим кодом регіону.

У нашій компанії Автономерок Ви зможете замовити реєстрацію іменних номерів. Ми гарантуємо якісне виконання кожного замовлення з дотриманням усіх вимог та стандартів.