093-976-02-70
Замовлення автономерів онлайн

Порядок виконання замовлення

1. Подати заяву на виготовлення номерів:

  • онлайн на сайті
  • або по телефону

2. 15 хвилин на виготовлення

3. Отримання:

  • в офісі
  • доставка по Києву
  • доставка Новою Поштою

Необхідні документи
техпаспорт
Техпаспорт на авто
посвідчення водія паспорт
Посвідчення водія або паспорт

Автономер тип 1 ДСТУ:2015
(093) 976 02 70
Комплект з пластика - -

Комплект з метала - 750 грн

Транзитні або червоні номери

Транзитний номер ДСТУ:2015 IA6400Транзитні номери – це номери червоного коляру, виготовленні з пластика або на алюмінії, які видаються власнику транспортного засобу після зняття машини або мотоцикла з обліку в МРЕО для разових поїздок.

Згідно до українсього законодавства, їздити з такими номерами можно протягом трьох місяців (Постанова Кабміну №1388 від 07.09.98 року). Зазначений час відводиться власнику транспортного засобу для того, щоб він встиг поставити машину або мотоцикл на облік і отримав постійні державні номери. Звертаємо Вашу увагу на те, що з 2010 року в Україні заборонено продовжувати термін дії транзитних номерів. Якщо їздити з протермінованими транзитними номерами, то це призведе до стягнення з Вас штрафа. Треба не зволікати і в зазначений час прийти до МРЕО і зареєструвати транспортний засіб. Відведенних для цього трьох місяців цілком достатньо.

Але є ньюанси. Три місяці срок не маленький і за цей час з номерами може трапитись будь-що. Червоний(транзитний) номер можно загубити під час поїздок, номерний знак може зіпсуватися під час ДТП або із-за необережності при парковці... Ще нещодавно будь-яка з цих ситуацій могла додати головний біль водію. Однак на сьогодні цю проблему дуже легко вирішити. Компанія Автономерок пропонує Вам послугу виготовлення транзитних номерних знаків. Ми зробимо це швидко і з дотриманням усіх вимог і стандартів, і Ви знову взмозі пересуватися шляхами України цілком законно.

Вартість транзитних номерів

Як замовити (червоний) транзитний номер

транзитний мото номерЦе дуже просто: Вам необхідно зв'язатися з нами (усі контакти вказані на сайті) та надати копії паспорта або посвідчення водія та документ на право властності транспортного засобу. Замовлення буде виконано швидко та якісно. Ми приймаємо замовлення не тільки в Києві, а по всій території України.

Ви отримаєте транзитний номер, який виготовленно на сертифікованому виробництві, згідно стандартам (ДСТУ 4278:2004, 4278:2006), номер буде зробленний на пластику або на алюмінію.
Ми виготовляємо:

  • транзитні номери для автомобілів, причепів, автобусів;
  • транзитні номери для торгівельних організацій (усі типи автомобілів, причепів, автобусів);
  • транзитні номери для мотоциклів, моторолерів, мотоколясок;
  • транзитні номери для торгівельних організацій (для мотоциклів, моторолерів, мотоколясок).

 

Якщо у Вас є питання Ви можете зв'язатися з нашим менеджером за телефоном 093-976-02-70. Скільки коштують транзітні номери, як замовити транзитні номери у вашому місті, які документи потрібні для замовлення? На ці та іньші питання Вам зможуть відповісти наші фахові спеціалісти в будь-який зручний для Вас час.

Ще раз нагадаємо, що транзитні номери - це тимчасові номери. Їх використання регламентується законом. Виїзджати на автомобілі без номерів суворо заборонено, навіть у випадку їх крадіжки або втрати. Вихід з таких ситуацій - зробити дублікат транзитних номерів. В цьому Вам допоможе компания Автономерок. Ми зробимо транзитні номери згідно вимог ДСТУ швидко і якісно - звертайтися до нас!