093-976-02-70
Замовлення автономерів онлайн

Порядок виконання замовлення

1. Подати заяву на виготовлення номерів:

 • онлайн на сайті
 • або по телефону

2. 15 хвилин на виготовлення

3. Отримання:

 • в офісі
 • доставка по Києву
 • доставка Новою Поштою

Необхідні документи
техпаспорт
Техпаспорт на авто
посвідчення водія паспорт
Посвідчення водія або паспорт

Автономер тип 1 ДСТУ:2015
(093) 976 02 70
Вартість 1 номера - від 350 грн

Вартість комплекта - від 500 грн

Автономери будь-якого типу всього за 15 хвилин!

У випадку крадіжки авто номера, пошкодження автономера або якщо Ви загубили автомобільний номер Вам не потрібно звертатися за дублікатом номерного знаку в МРЕО, бо МРЕО не виготовляє дублікати авто номерів. Єдине, чим зможуть допомогти в МРЕО - це перереєстрація автомобіля. Це і процедура експертизи криміналіста, заміна тех паспорту та видача нових реєстраційних номерів на авто. Ця процедура займає багато часу та витрачання Ваших коштів. Але всього цього можна уникнути, звернувшись до нас в компанію Автономерок та замовивши дублікати авто номерів у нас. Виготовлені нами автономера повністю відповідають ДСТУ 25/88-94, ДСТУ 3650-1997, ДСТУ 4278-2004, ДСТУ 4278:2006 и ДСТУ4278:2012 (зі змінами), а саме на пластині нанесені голограми UA та голограма заводу виробника.

Порядок виконання замовлення на виготовлення дублікату авто номера.

1. Ви можете замовити автономера онлайн на сайті або по телефону (093) 976-02-70.

2. Від Вас потрібні будуть наступні документи:

 • тех паспорт;
 • права або паспорт.

3. Забрати автономера можливо:

 • самовивіз через 15 хвилин після замовлення;
 • доставка по Києву через 1-3 години після замовлення;
 • доставка по Україні на наступний день після замовлення.
Словацький автономер Одеський автомобільний номер Німецький номерний знак номер авто старого зразку сувенірний автономер DANTIST

Вимоги до автономерів

Згідно вище згаданим ДСТУ до авто номерів в Україні існують певні вимоги. Отже, що обов'язково повинно бути в реєстраційному номерному знаку:

 • Обов'язкова голограма UA - це ряд голограм, які розміщені на пластині на рівні, який співпадає з верхом цифр та букв номеру.
 • Голограма заводу виробника - це ряд голограм, які також присутні на пластині та розміщені на нижньому рівні цифр та букв автомобільного номеру.
 • Українська символіка згідно актуального ДСТУ на момент видачі номерного знака.

Компанія Автономерок гарантує повну відповідність виготовленних авто номерів всім вимогам ДСТУ. З нашими автономерами у Вас не виникне ніяких проблем ні з поліцією, ні при перереєстрації автомобіля в МРЕО. Іншими словами з нашими автомобільними номерами Ви зможете спокійно їздити на автомобілі, робити будь-які дії з автомобілем - зняття з обліку в МРЕО, продаж та інше.

 

 

Які типи номерів Ви можете замовити?

Компанія Автономерок виготовляє автономери згідно вимогам ДСТУ та ГОСТ. У нас Ви можете виготовити номери на авто, які видавалися в Україні починаючи з 1977 року та по сьогоднішній день. Автомобільні номери класифікуються згідно ДСТУ на наступні типи:

1. Для автомобілів, авто причепів и автобусів - білий фон та чорні цифри і букви.

1.1 Для автобусів, таксі та мікроавтобусів на жовтому фоні, в цьому випадку обов'язкова ліцензія на перевезення.

1.2 Номерний знак для автомобілів з нестандартним місцем кріплення авто номеру, як правило це автомобілі вироблені для японського, американського, арабського ринку та завезені в Україну.

2. Транзитні номерні знаки для автомобілів, причепів, мотоциклів та скутерів - червоний фон та білі цифри і букви.

автомобільні коди регіонів України

3. Дипломатичні номери - білий фон, чорні букви і цифри, також можуть бути на червоному фоні з білими буквами і цифрами.

4. Мото номери - білий фон, чорні букви і цифри.

5. Індивідуальні (іменні) номери для автомобілів та мотоциклів - видаються як додаток до реєстраційних номерів, дійсні тільки на території України.

6. Номери для тракторів, тракторних причепів та самохідної техніки - білий фон та чорні букви і цифри.

7. Військові номери для автомобілів, причепів - чорний фон та білі цифри і букви, також призначені для прикордонної служби та МНС.

8. Для великотоннажних і технологічних транспортних засобів - білий фон та чорні букви і цифри.

 

 

Продаж номерів на авто здійснюється нашою компанією повністю офіційно, у відповідності з усіма правовими нормами. Головний офіс компанії Автономерок знаходиться в Києві за адресою вул.Притисько-Микільська 9а. Територіально це на Подолі, біля метро Контрактова площа та Житнього ринку, більш детально дивіться контакти.

 

Як придбати реєстраційні номери

Для виготовлення номерних знаків Вам необхідно надати нам наступну інформацію:

 • Сам номер (цифри та букви), який необхідно виготовити та документи, що підтверджують присвоєння Вам цього номеру - це може бути тех паспорт, облікова картка та інше.
 • Ваше посвідчення водія або паспорт. Дані в тех паспорті та в Вашому посвідченні можуть не співпадати, тобто необов'язково бути власником по тех паспорту.
 • Залишити нам інформацію про те, як Ви плануєте отримати автономер - самовивіз, доставка по Києву або Україні.

Сам процес виготовлення автономеру займає 15 хвилин, після чого Ви зможете отримати Ваш номер та встановити його на автомобіль. Мы завжди дотримуємся таких критеріїв в роботі:

 • Якісний сервіс.
 • Офіційне виготовлення та відповідність всім вимогам ДСТУ.
 • Швидке виконання замовлення.
 • Оперативна доставка номерів по Києву та Україні.