093-976-02-70
Замовлення автономерів онлайн

Порядок виконання замовлення

1. Подати заяву на виготовлення номерів:

  • онлайн на сайті
  • або по телефону

2. 15 хвилин на виготовлення

3. Отримання:

  • в офісі
  • доставка по Києву
  • доставка Новою Поштою

Необхідні документи
техпаспорт
Техпаспорт на авто
посвідчення водія паспорт
Посвідчення водія або паспорт

Автономер тип 1 ДСТУ:2015
(093) 976 02 70
Вартість 1 номера - від 350 грн

Вартість комплекта - від 500 грн

Оперативна заміна вкрадених або загублених номерів

Статистика стверджує, що щоденно у нашій країні пошкоджується або зникає(крадіжка або втрата) близько двух тисяч(!) номерних знаків. Тобто, проблема має масовий характер, а це означає, що це може стосуватися кожного власника авто. Що робити якщо вкрали номери з машини? Що робити якщо номерний знак пошкоджено? Треба зробити відновлення автономера.

Здавалося би, навіщо красти чужі автомобільні номери? Варіантів чимало. Іноді автономери крадуть так звані колекціонери – звичайний номер на авто їм ні до чого, але якщо це індивідуальні(іменні) номерні знаки або рідкі(красиві) по поєднанню цифр номери – вони можуть стати експонатом в їх колекції. Також номер можуть зняти недоброзичливці з різних мотивів. Часто автономери знімають ті, хто потім планує використовувати Ваші номерні знаки при скоєнні правопорушень. Дуже часто номери на машину крадуть вимагачі, які намагаються обміняти Ваші номери на Ваші гроші. В будь-якому випадку Ви повинні як можно швидче звернутися до поліції та почати процедуру відновлення номера. Пам'ятайте, без номерного знаку їздити не можна, при цьому не важливо Ви самі загубили номер, чи у Вас вкрали або зняли автономер зловмисники.

Дублікати номерів ДСТУ:2004 и ДСТУ:2015
Дублікат номера – гарний та законний вихід з ситуації. Отримати його можно за мінімально короткий проміжок часу. До того ж такий номер повністю відповідає українським законам та виготовляється згідно з ДСТУ 4278:2004 та ДСТУ 4278:2006. Тобто номерний знак буде з голограмою та світловідбивною плівкою, зі штампом заводу-виробника та виготовлений з алюмінія.Які документи потрібні для того, щоб замовити автономер-дублікат?

Від Вас потрібно буде мінімум документів:

  • копія техпаспорта;
  • копія посвідчення водія або паспорта;
  • якщо транспортний засіб зареєстровано на юридичну особу, то необхідна копія свідоцтва реєстрації юридичної особи.

Процедура виготовлення номерного знаку займає не багато часу, а саме 15 хвилин. Після отримання відновленного автономера Ви можете встановити його на місце та їхати. Зробити замовлення на виготовлення номерів Ви зможете не тільки у нашому офісі за адресою: Київ, вул Притисько-Микільська 9а, але й за телефоном 093-976-02-70 або в режимі онлайн на нашому сайті.

Як запобігти крадіжці номерів?

Зрозуміло, що від побідних неприємних ситуацій застрахованим не може бути ніхто. Однак, Ви зможете дуже ускладнити життя зловмисникам – зловмисник сто разів поміркує перш ніж зв'язуватися з Вашим транспортним засобом.

Зверніть увагу на спосіб кріплення номерного знаку. Пластикова рамка – не найкращий вибір. Більш надійно буде закріпити номера болтами, саморізами або заклепками. Щоб зняти такий номерний знак зловмиснику потрібно буде застосувати спеціальний інструмент, а це зайвий клопіт та шум. Чого-чого, а привертати увагу до своєї діяльності зловмисники не люблять. А ще порекомендуємо Вам не залишати автомобіль без нагляду – користуйтеся послугами охороняємих авто майданчиків.

Сподіваємось, що наші поради та рекомендації допоможуть Вам уникнути проблем з крадіжками автомобільних номерів, але якщо Ви всеж таки потрапите у неприємну ситуацію, ми, компанія Автономерок, готові виконати Ваше замовлення на виготовлення номерних знаків як найшвидше та з дотриманням усіх вимог законодавства та ДСТУ.


Автономери Крим Автономери Вінниця Автономери Луцьк
Автономери Дніпро Автономери Донецьк Автономери Житомир
Автономери Ужгород Автономери Запоріжжя Автономери Івано-Франківськ
Автономери Київ Автономери Київська обл. Автономери Кропивницький(Кіровоград)
Автономери Луганськ Автономери Львів Автономери Миколаїв
Автономери Одеса Автономери Полтава Автономери Рівне
Автономери Севастополь Автономери Суми Автономери Тернопіль
Автономери Харків Автономери Херсон Автономери Хмельницький
Автономери Черкаси Автономери Чернігів Автономери Чернівці