093-976-02-70
Замовлення автономерів онлайн

Порядок виконання замовлення

1. Подати заяву на виготовлення номерів:

  • онлайн на сайті
  • або по телефону

2. 15 хвилин на виготовлення

3. Отримання:

  • в офісі
  • доставка по Києву
  • доставка Новою Поштою

Необхідні документи
техпаспорт
Техпаспорт на авто
посвідчення водія паспорт
Посвідчення водія або паспорт

Автономер тип 1 ДСТУ:2015
(093) 976 02 70
Вартість 1 номера - від 350 грн

Вартість комплекта - від 500 грн

Швидка заміна вкрадених або загублених номерних знаків!

Крадіжки автономерів в Україні з кожним роком набирають обертів. Масштаби крадіжок номерних знаків вражають. Одними з самих «лакомих» жертв злодіїв, як не дивно, стають водії та їх транспортні засоби. Злодії крадуть усе, починаючи від двірників на авто та покришок і закінчуючи цілим автомобілем. Шо робити, якщо вкрали номери з машини? Нажаль, подібна практика нерідка.
номерний знак України АI1432АН
Власники близько 2000 транспортних засобів щоденно стикаються з втратою своїх номерних знаків! Статистика жахає. Вирішити цю проблему та відновити вкрадені або загублені номери можно замінивши на нові номери, які ми виготовляємо.Що робити якщо вкрали номери?

В умовах неякісно відремонтованих доріг, поганого кріплення номерів та просто невезіння може бути втрачен номерний знак автомобіля. Це не найгірша проблема, але все одно її треба вирішувати, адже їздити без номерів буде коштувати 300 грн штрафу. Коли у Вас зняли номери з машини – діло зовсім іньше. Це могло трапитися за різними обставинами. З них найбільш вірогідні:

1.З недоброзичливості (ображений сусід, ворог).

2.Для колекції (особливо іменні або гарні комбінації символів).

3.Для скоєння правопорушень з чужими номерами (для пограбування, нападу).

4.Для подальшого вимогання грошей (в МРЕО процедура відновлення дуже дорога, плюс непередбачені витрати).

5.Для продажу та підробки документів іньшого транспортного засобу, схожого з Вашим.


В будь-якому з переліченних випадків, навіть якщо власник авто сам загубив номер, треба одразу звернутися в поліцію з заявою. Далі у Вас є два законні шляхи вирішення цієї проблеми:

  • Вам необхідно звернутися до МРЕО, пройти експерта-криміналіста, після цього зняти машину з обліку та знову поставити її на облік, при цьому Ви отримаєте нові номери, відмінні від тих, що були у Вас;
  • другий варіант - звернутися в компанію Автономерок(ліцензоване виробництво номерних знаків) та за 15 хвилин зробити дублікат старих номерних знаків у нас.

Перший варіант має багато недоліків - Вам необхідно привезти автомобіль в МРЕО, оплатити послуги експерта-криміналіста та послуги реєстрації автомобіля і видачі нового техпаспорта. А ще це витрата величезної купи часу - черги в МРЕО, постійни перебої з наявністю бланків техпаспортів та самих номерних знаків в МРЕО.

Другий варіант меньш витратний, як по грошам, так і за часом. Від Вас необхідно буде лише звернутися до нас та замовити виготовлення дублікатів номерів, які будут виготовленні за 15 хвилин ліцензованою компанією Автономерок згідно до всіх вимог ДСТУ.

Які документи потрібні для замовлення дублікату номерів?

На відміну від МРЕО, процедура замовлення, виготовлення та отримання автономерів у нас набагато простіша та швидша. Будь-якому клієнту буде необхідний зовсім невеликий перелік документів:

  • техпаспорт;
  • паспорт або посвідчення водія;
  • копія свідоцтва держреєстрації юридичної особи (якщо транспортний засіб зареєстрован на організацію).

Крадіжка номера на авто – причина для виплати зловмисникам необхідного викупу. Цім злодіям ніщо не завадить зробити подібне ще раз та вимагати у Вас гроші. Скрутили номери раз, скрутять ще декілька разів. Ви будете для них вигідним клієнтом. Не йдіть у них на поводу, звертайтися в поліцію та приходьте до нас і замовляйте відновлення номерів. Навіть якщо Ви займаєте поважну посаду, та загубили держномер на авто, ми зможемо знайти вирішення цієї проблеми.

Чому варто довірити відновлення автономера саме нам?

Приватна ліцензована компанія Автономерок завжди перевершує сервіс МРЕО в декілька разів. Цьому є маса причин. Що Ви отримаєте під час співпраці з нами:

1. Швидке відновлення номера, виготовлення дублікату за 15 хвилин.

2. Відсутність черг.

3. Мінімум документів.

4. Якість та відповідність усім нормам та ДСТУ.

5. Гарантія на вироби.

6. Приємне та ввічливе обслуговування.

7. Можливість зробити замовлення за телефоном 093-976-02-70 або онлайн на сайті.

8. Швидка доставка по Києву та по всім регіонам країни.

9. Стабільні та прийнятні ціни.

Наші поради - як завадити крадіжкам автономерів

Головна перевага злодія – його спритність та вміння. Усе потрібно робити швидко та безшумно, а це означає, що ускладнити процес зняття номерного знаку – найкращій варіант профілактики крадіжки.

Пластикові рамки для номерів не витримують навіть сильних вітрів та грязьових потоків, тобто зняти такий предмет зовсім не важко. Радимо зафіксувати Ваш номерний знак за допомогою болтів, саморізів або поставити їх на заклепки. Зняти таку пластину набагато тяжче, адже потрібен спеціальний інструмент, та це гамірно та довго. Другий, більш дорогий варіант це використання платного авто майданчику, де за Вашим авто буде нагляд та охоронці зможуть завадити крадіжці автономерів. Будьте здорові, щасливі та не майте проблем з транспортними засобами! Замовляйте дублікати автономерів у нас та будьте завжди напоготові.