093-976-02-70
Замовлення автономерів онлайн

Порядок виконання замовлення

1. Подати заяву на виготовлення номерів:

  • онлайн на сайті
  • або по телефону

2. 15 хвилин на виготовлення

3. Отримання:

  • в офісі
  • доставка по Києву
  • доставка Новою Поштою

Необхідні документи
техпаспорт
Техпаспорт на авто
посвідчення водія паспорт
Посвідчення водія або паспорт

Автономер тип 1 ДСТУ:2015
(093) 976 02 70
Вартість 1 номера - від 350 грн

Вартість комплекта - від 500 грн

Автомобілі з іноземними номерами - їзда по Україні правила та нюанси

Словацький автономер SO797AO Польський автономер WI7536T Німецький номерний знак LoEM977 Австрійський автономер W52293B Чешський автономер 3SD3272

 

Якщо Ви вирішите приїхати в будь-яку європейську країну на автомобілі з українськими номерами, то у Вас не виникне з цим питанням ні яких складностей. Більшість країн є членами Стамбульської конвенції. Вона дозволяє водіям використовувати транспортні засоби з номерами з іноземною реєстрацією. А що дозволено в Україні?

Як відомо, наша країна долучилася до вище згаданної конвенції ще у 2008 році, однак санції для водіїв авто з іноземними номерами так і не припинилися. Згідно відомого листа А. Н. Дороховського у 2013 році, який займав високий пост у Держмитслужбі, на такому автомобілі їздити по шляхам України дозволяється не більш ніж 20 днів. Звісно, тоді автомобілісти були у цілковитому шоці, адже ні яких змін в законодавстві, яке стосується цієї теми, не відбувалося. Але не зважаючи на це, кожен представник ДАІ важає своїм обов'язком зупиняти Вас на 21-й день перебування Вашого авто, на якому стоять іноземні номери, на території України і по нинішній час.

Вартість іноземних номерів

 

По вартості іноземні номери від 350 грн за один номер та від 500 грн за комплект номерів. Виключення російські номери - один номер 400 грн, комплект 750 грн. Нестандартні номери, яких не має в прайсі - вартість можно дізнатися у менеджера за телефоном (093) 976-02-70.

 

Скільки можно їздити по Україні на іноземних номерах

Як виявилось, їздити за кермом автотранспорта з номерами іньших країн дозволяється до одного року. Уся справа в тім, що згідно Стамбульської конвенції, цей автомобіль повинен використовуватися лише в комерційних цілях. Наприклад, фірма з Польші, чиїм співробітником Ви є, надала Вам дозвіл використовувати транспортний засіб для праці на території Україні. До тих пір, поки усі завдання не будуть виконані, авто можно не повертати у Польшу. Але, як показує практика ДАІ, найчастіше коли трапляється якась подія такі фірми відмовляються визнавати авто своїм, адже більшість документів виявляються недійсними.

Дуже часто можно побачити автомобілі з литовськими або латвійськими номерами. Українці купують їх через низьку вартість, забуваючи, про те, що інтереси нашого національного виробника переважають значення Стамбульської конвенції. Звісно, такі дії з боку ДАІ не правомірні, адже цей міжнародний договір має більш високий пріоритет в країнах учасницях. Ні які листи або внутрішні розпорядження не можуть перевищити дію Стамбульської конвенції. Якщо Ви вирішили використовувати автомобіль з іноземними номерами, не варто забувати про систему штрафів та конфіскацію майна. Тому ми радимо Вам відвідати юриста, адже в Україні до цих пір держава не турбується про захист прав водіїв.