093-976-02-70
Замовлення автономерів онлайн

Порядок виконання замовлення

1. Подати заяву на виготовлення номерів:

 • онлайн на сайті
 • або по телефону

2. 15 хвилин на виготовлення

3. Отримання:

 • в офісі
 • доставка по Києву
 • доставка Новою Поштою

Необхідні документи
техпаспорт
Техпаспорт на авто
посвідчення водія паспорт
Посвідчення водія або паспорт

Автономер тип 1 ДСТУ:2015
(093) 976 02 70
Вартість 1 номера - від 350 грн

Вартість комплекта - від 500 грн

Автономери у Дніпропетровську, виготовлення дублікатів номерів на авто у Дніпрі

Де купити номерні знаки у місті Дніпропетровськ - усі типи номерних знаків на будь-який транспортний засіб Ви зможете замовити у нас в компанії Автономерок!

Автономер Дніпро зразка 1995 року
Якщо Ви загубили, пошкодили свій номерний знак або з будь-якої іншої потреби Вам необхідно зробити дублікат автономера, Ви зможете замовити його виготовлення у нас через онлайн-форму або за телефоном 093-976-02-70.

Ми виготовляємо номери для машин на сертифікованому обладнанні та гарантуємо повну відповідність ДСТУ 3650-1997, ДСТУ 4278-2004, ДСТУ 4278:2006 та всім іншим необхідним вимогам, передбаченими державою. Виготовленні нами автономери повністю відповідають усім стандартам, з нашими номерами Ви зможете зняти автомобіль з обліку в МРЕО та у Вас не буде жодних проблем з поліціею.

В якості заготовки для виготовлення номерних знаків ми використовуємо пластину з стовідсоткового алюмінія, на яку нанесено світловідбивну плівку та захисні голограми, якщо це передбачено вимогами ДСТУ. Такий автомобільний номер має довгий строк служби та захист від корозії(іржі).


Автономери - вартість та типи

Це самий розповсюджений тип автономерів. Ми виготовляємо автономери цього типу, які видавалися починаючи з 1977 року і по теперешній час.Американські автономери регламентуються стандартом згідно ДСТУ (номер з нестандартним місцем кріплення) та мають розмір 300*150 мм, використовуються здебільше для автомобілів американського, японського та арабського виробництва. Більш детально дивіться тут.


Мото номери ми так само виготовляємо згідно до вимог ГОСТ та ДСТУ починаючи з 1977 року та по теперешній час.

Окрім вище згаданних типів автономерів ми виготовляємо:
 • сувенірні номери;
 • транзитні номери;
 • номери для важковиків та причепів;
 • номери для тракторів та спецтехніки;
 • іноземні номери;
 • номери на скутер або мопед;
 • військові номери.

Усі типи номерів та ціни на них Ви зможете подивитися у нашому прайсі.

Як замовити автономери, доставка номерів на авто

Якщо Вам терміново необхідні номерні знаки у місті Дніпропетровськ – звертайтеся до нас в компанію Автономерок, адже ми виготовляємо автономери швидко та якісно, варто лише заповнити онлайн форму на нашому сайті або подзвонити за телефоном 093-976-02-70. Доставка у Дніпропетровськ, Кривий Ріг та будь-який інший населенний пункт здійснюється Новою поштою, Гюнселом або Автолюксом та буде відправлена день у день з момента замовлення. Отримати номери на авто Ви зможете наступного дня у Вашому місті, у відділенні Нової Пошти, Гюнсела або Автолюкса.