093-976-02-70
Замовлення автономерів онлайн

Порядок виконання замовлення

1. Подати заяву на виготовлення номерів:

 • онлайн на сайті
 • або по телефону

2. 15 хвилин на виготовлення

3. Отримання:

 • в офісі
 • доставка по Києву
 • доставка Новою Поштою

Необхідні документи
техпаспорт
Техпаспорт на авто
посвідчення водія паспорт
Посвідчення водія або паспорт

Автономер американского образца ДСТУ:2012
(093) 976 02 70
Вартість 1 номера - від 500 грн

Вартість комплекта - від 1000 грн

Квадратні номерні знаки американського та японського зразка

американський автономерЯк відомо, номери для американських (а також японських та арабських автомобілів) мають формат, який відрізняється від українських державних номерів - це квадратні номери розміром 150х300 міліметрів. Це американський стандарт, прийнятий для внутрішнього ринку США - за океаном усі автомобілі мають задні номери квадратної форми. Провести заміну звичайного номера на американський можно без будь-яких складностей.

Водночас, американські номери на машину можно легко (тобто без бюрократичних ускладнень, зайвої трати часу та зайвих витрат коштів) та абсолютно легально зробити в нашій компанії Автономерок. Для цього водїю достатньо звернутися до нас в компанію та замовити виготовлення номерного знаку по американському стандарту. Причин для такого звернення може бути маса: номерний знак пошкодився у ДТП, знак прийшов у непридатність під впливом кліматичних умов (та і час впливає на номери не найкращім чином), або номер вкрали чи Ви загубили його.

Вартість дублікатів американських номерів

 

Як замовити квадратний номерний знак

Якщо Ви є власником американського транспортного засобу з нестандартними для нашої країни квадратними номерами, то вимушена заміна цього номерного знака не повинна Вас занепокоювати. По-перше, такі знаки офіційно дозволенні ДАІ (стандарт 4278:2006 – «Номерний знак з нестандартним місцем кріплення»). По-друге, абсолютно легально Ви зможете замовити американські авто номери у нас в компанії. Всього 15 хвилин і Ваші нові американські автономери вже готові!

 

Які документи потрібні для замовлення американського автономера

Для того щоб, Ваше замовлення було прийнято та відправлено в роботу, Вам необхідно пред'явити документи(копії), адже ми працюємо згідно закону. Перелік документів невеликий:

 • копія посвідчення водія або паспорта;
 • копія техпаспорта на даний транспортний засіб;
 • копія свідоцтва державної реєстрації підприємства (якщо даний транспортний засіб зареєстрований на підприємство).

Американські автомобільні номери виготовляються згідно стандартам України:

 • на номерах присутні голограми;
 • світловідбиваюча плівка;
 • штамп завода виробника;
 • виготовляються номери з алюмінія.

На останньому пункті хотілося би зупинитися. Будьте обережні, матеріал алюміній - це питання принципове. Ніякого пластика! Пластиковий номер не відповідає українським стандартам.

Як замовити американські авто номери

Замовити американський номер це просто та швидко. Після отримання номера Ви встановлюєте його на автомобіль та можете абсолютно легально їздити з цим номером (мати при собі звичайний прямокутний номер, який видавався при реєстрації не потрібно). Звертайтися до нашої компанії Автономерок для виготовлення та отримання квадратних номерів на Ваш транспортний засіб. Ми гарантуємо якісне виконання кожного замовлення. В нашій компанії Ви зможете замовити також дублікати номерів усіх зразків відповідно до стандартів, які діють або діяли. Замовлення приймаються з усіх міст України. Не важливо де Ви знаходитесь в Києві, Дніпрі, Одесі чи у Львові Ваше замовлення буде зроблено швидко та якісно.