093-976-02-70
Замовлення автономерів онлайн

Порядок виконання замовлення

1. Подати заяву на виготовлення номерів:

  • онлайн на сайті
  • або по телефону

2. 15 хвилин на виготовлення

3. Отримання:

  • в офісі
  • доставка по Києву
  • доставка Новою Поштою

Необхідні документи
техпаспорт
Техпаспорт на авто
посвідчення водія паспорт
Посвідчення водія або паспорт

Автономер тип 1 ДСТУ:2015
(093) 976 02 70
Мото номер до 2015 р. - 350 грн

Мото номер після 2015 р. - 350 грн

Номери на мотоцикли – оперативно та згідно стандартам

мото номер ДСТУ:2015 АН0401АСЯк і власники будь-якого транспортного засобу, власники мотоциклів часто стикаються з такими ситуаціями: втрата, пошкождення або крадіжка номерних знаків. Ситуація не з приємних (адже відомо, що без номерного знаку пересуватися дорогами України заборонено) але цю ситуацію дуже легко виправити. Наша компанія може швидко виготовити мото номери з дотриманням усіх вимог згідно законодавства України. Вже за 15 хвилин після оформлення замовлення Ви зможете знову сісти за кермо мотоцикла та їздити на ньому абсолютно легально.

Нагадаємо, що мотоцикл - це транспортний засіб, який потребує обов'язкової реєстрації в ДАІ. Більш того, згідно з постановою Кабміну від 23.12.09 реєструвати в Україні необхідно також скутера і мопеди. До цього ці транспортні засоби не підлягали обов'язковій реєстрації і можно було пересуватися на них без номерних знаків, але зараз це може дуже дорого обійтись власнику, так як це буде оцінено як протиправна дія. Отже реєструвати мотоцикли, скутера та мопеди треба обов'язково. Після реєстрації власник отримує техпаспорт на транспортний засіб, а також номери на мотоцкл, скутер або мопед.

Вартість дублікатів мото номерів


Вимоги та стандарти до мото номерів

мото номер СЕ0440АА
Згідно до ДСТУ 4278:2006, номерний знак на мотоцикл має розмір 220х174 міліметра (маємо звернути Вашу увагу на те, що це єдиний розмір визначений ДСТУ, усі іньші розміри не відповідають вимогам ДСТУ), має три інформативних поля:
- верхній ряд - це код регіона, в якому зареєстрований транспортний засіб;
- середній ряд - присвоєний номер;
- нижній ряд - серія номерного знаку;
- зліва розташована жовто-блакитна стрічка з гербом України, та надписом UA.

Якщо Ви реєстрували мотоцикл після березня 2015 року, то Ви отримували мото номер нового зразка - на ньому зліва замість жовто-блакитної стрічки по новому стандарту залишилася тільки блакитна частина, на якій розташован прапор України та надпис UA. Всі іньші вимоги згіідно ДСТУ не змінилися, змінився лише зовнішній вигляд мото номера.
мото номер старого зразку 4443ЗАД

Окрім цього законом дозволяється використання мото номерів так званого старого зразка. Номерний знак старого зразка (цей стандарт діяв до 2004 року) має розмір 288х226 міліметрів, має два інформативних поля - 4 цифри (які позначають сам присвоєний номер) та 3 букви (які позначають код регіона, в якому зареєстрований транспортний засіб).

Останнім часом набули популярності іменні номери на мотоцикл. Вони роблять мотоцикл унікальним, а також можуть дещо повідати про власника. Адже іменні номери Ви обираєте самі, тому Ви в змозі вкласти в нього свій зміст або настрій.
Як замовити виготовлення номерних знаків на мотоцикл?

Для того щоб оформити заказ, вам необхідно звернутися в нашу компанію (приїхати особисто, подзвонити або залишити заказ на сайті) та надати наступні документи:

  • копію паспорта або посвідчення водія;
  • копію техпаспорта транспортного засоба.

 

Як тільки усі формальності будуть дотримані, ми приступаємо до виготовлення мото номерів. Новий номер Ви отримаєте усього за 15 хвилин. Він гарантовано буде відповідати усім вимогам ДСТУ (матеріал номеру алюміній, світловідбивна плівка, голограми UA та заводу виробника). Ми працюємо повністю офіційно та відповідаємо за якість нашої продукції. Нагадаємо, у нас Ви зможете замовити мото номери нового чи старого зразка, а також іменні мото номери.