093-976-02-70
Замовлення автономерів онлайн

Порядок виконання замовлення

1. Подати заяву на виготовлення номерів:

  • онлайн на сайті
  • або по телефону

2. 15 хвилин на виготовлення

3. Отримання:

  • в офісі
  • доставка по Києву
  • доставка Новою Поштою

Необхідні документи
техпаспорт
Техпаспорт на авто
посвідчення водія паспорт
Посвідчення водія або паспорт

Автономер тип 1 ДСТУ:2015
(093) 976 02 70
Вартість 1 номера - від 350 грн

Вартість комплекта - від 500 грн

Сувенірні автономери для особливих випадків

сувенірні автономери KZ 001 Оригінальним та нестандартним способом прикрасити транспортний засіб можно за допомогою сувенірного номера. Таке оформлення машин та мотоциклів набирає популярність у нашій країні, і це не дивно, адже саме сувенірні номери допомогають власнику транспортного засобу підкреслити власну індивідуальність та виділитися у загальному потоці автомобілів на будь-якій дорозі.

А ще за допомогою таких номерних знаків можно підкреслити значимість важливої у Вашому житті події, такої як весілля, випускний вечір, корпоративний захід, день народження або дружня вечірка. Звичайно, прикрасити автомобіль можно будь-якими способами, наприклад, квітами, стрічками, повітрянними кульками, але, по-перше, для того щоб виглядав цей «декор» дійсно красиво, потрібно багато попрацювати, а по-друге, не завжди багате оздоблення буває дорічним. Сувенірний автомобільний номер – зовсім іньше діло! Встановити його зможе кожний буквально за декілька хвилин, а ефект створений на оточуючих перевершить усі Ваші сподівання. Адже смисловий зміст номера Ви обиртаєте самостійно.

Вартість сувенірних номерів

Сувенірні номери - річь індивідуальна і вартість на них залежить від складності виготовлення сувенірного номера. Вартість сувенірних номерів починається від 350 грн за один номер та від 500 грн за комплект. Більш детально про вартість Ви зможете дізнатися у менеджера за телефоном (093) 976-02-70.

Які можуть бути сувенірні номери

Написати на сувенірному номері можно, наприклад, наступне:
  • - це може бути слово не більш ніж з восьми букв (Ваше ім'я, назва події, наприклад «весілля», назва Вашої компанії та таке іньше);
  • - це може бути сполучення слова та цифр (наприклад «агент 007», «босс №1» і таке іньше);
  • - це може бути логотип Вашої компании чи іньше зображення.

Тобто, включайте фантазію і замовляйте унікальні номерні знаки для Вашого транспортного засобу!

Сувенірні номери: правила використання

Одразу скажемо, що правил небагото. Точніше правило єдине, але дотримуватись його треба неухильно: використовувати сувенірний номер можливо лише тільки разом з реєстраційним номером Вашего транспортного засобу.

Замовити сувенірний номер для авто дуже просто – для цього необхідно зв'язатися з нами та повідомити бажаний зміст номера. Та вже за короткий проміжок часу Ви станете власником оригінального номерного знаку! До речі, для замовлення такого номеру ніяких документів не потрібно, так що сувенірний номерний знак Ви запросто зможете придбати у якості нетривіального подарунка для друга, колеги або родича-автомобіліста. Повірте, такий презент завжди сприймається, як кажуть, «на ура».

Сувенірні знаки, наприклад весільні номери на машину, часом використовуються лише один день. Однак навіть такі номери ми виготовляємо згідно усім стандартам, так як і звичайні державні номери. Виготовляються сувенірні номери на пластикових або алюмінієвих пластинах, без голограм.

Бажаєте самовиразитися, підкреслити важливу у Вашому житті подію, зробити нестандартний подарунок? Зверніть увагу на сувенірні номери, які абсолютно чудово підходять для усіх вище перерахованих цілей. Номери на весільні машини, знаки для корпоративного транспорту, номери для Вашого авто ми виготовимо швидко і якісно. Якщо є питання - дзвоніть, пишіть або приїжджайте до нас у офіс – кваліфікований персонал нашої компанії Автономерок надасть Вам повну інформацію щодо питання, яке Вас цікавить.